Super Mario Bros: Odyssey

1.0

3.7

3

Klasik süper Mario macerları artık çok daha zorlu

680.9k

Bu uygulamayı oyla

Super Mario Bros: Odyssey, Super Mario sagadaki geleneksel oyunlardan esinlenen 2D oyunudur ve oyunda klasiklerle serinin en yeni oyunlarındaki bazı konseptlerin birleşimini deneyimleme şansını yakalarsınız.

Super Mario Bros: Odyssey ile ilgili farkına varacağınız ilk şey oyunun takip etmeniz gereken geliştirilmiş bir hikayeye sahip olduğudur. Mario ya da Luigi'den birini seçebilirsiniz, fakat her ikisinde de oyunun farklı seviyeleriyle yüzleşmeniz gerekir, unutmayın ki asıl amacınız Mushroom Kingdom'ı hayata döndürmek.

Koşup zıplamaya başladığınızda oyunun mekaniğindeki bazı küçük değişimleri farkedeceksiniz. Ekranda ulaşılması çok zor olan dev paralar görürsünüz. Hepsini toplayabilirseniz, özel ekranları açabilirsiniz.

Buna ek olarak, Mario (ve Luigi) artık 'duvardan zıplayabiliyor'. Yani, çoklu zıplayışlar yapmak için duvarları geçebilirsiniz, ancak bunu yapabilmek için epey pratik yapmanız gerekebilir.

Super Mario Bros: Odyssey muhteşem bir Super Mario fan oyunudur. Sadece klasik Nintendo oyunlarının oynanışını geliştirmiyor, aynı zamanda bunu hoş grafikler ve iyi bir ses sistemi sunarak yapıyor.
Uptodown X